טכנלוגיה מתקדמת במוצרים שלנו

נסיון של שנים והשתפשפות בטיפול ואחזקת ומכירת מוצרינו הכל מתוך שאיפה לשפר את המוצר ותועלתו ללקוח ולפתוח לאחרים את השיפורים, ההתקדמות והיעילות שאנו גורמים למוצרינו.
מגבות למספרה - המגבות למספרה שלנו נקראות "סופר פלא" וכולן מיוצרים מכותנה מלאה ( 100% כותנה באריגה הכי מתאימה לפעולותיה של המגבת ) והן עוברות 2 אשפרות וצביעה מיוחדת כדי לתת להן את הרכות ואת דחיית הכתמים וההבהרות שפוגמות במגבת רגילה ללא הגנה ואשפרה של אנטיסטיין. תודות לתהליכי האשפרה המיוחדים וטיוב המגבת בטכנלוגיית האנטיסטיין שהן עוברות כתמי צביעה ו/או הבהרה אינם נדבקים במגבת. גם פועל יוצא מזה שלמגבת עמידות גבוהה בפני כימיקלים כשמכבסים את המגבת הזאת משתמשים בטמפרטורה בסביבות 50 מעלות ואף מוסיפים מעט אקונומיקה לכביסה ומקבלים אחרי כביסה כזאת מגבת מחוטאת ונקייה - זה חשוב מאד, עכשיו במיוחד בתקופת הקורונה.
מגבת למסעדות - גם המגבות שלנו למסעדה נקראות "סופר פלא" וכולן מיוצרים מכותנה מלאה ( 100% כותנה באריגה הכי מתאימה לפעולותיה של המגבת ) והן עוברות 2 אשפרות וצביעה מיוחדת כדי לתת להן את הרכות ואת דחיית הכתמים וההבהרות שפוגמות במגבת רגילה ללא הגנה ואשפרה של אנטיסטיין. תודות לתהליכי האשפרה המיוחדים וטיוב המגבת בטכנלוגיית האנטיסטיין שהן עוברות כתמי מזון, בישול, תבלינים  אינם נדבקים במגבת. גם פועל יוצא מזה שלמגבת עמידות גבוהה בפני כימיקלים כשמכבסים את המגבת הזאת משתמשים בטמפרטורה בסביבות 50 מעלות ואף מוסיפים מעט אקונומיקה לכביסה ומקבלים אחרי כביסה כזאת מגבת מחוטאת ונקייה - זה חשוב מאד, עכשיו במיוחד בתקופת הקורונה.

פשוט המגבות המקצעויות שלנו הם מגבות על לפחות במידה אחת מעל למגבות רגילות שלא עוברות את הטיוב המיוחד של אנטיסטיין של המגבות המקצעיות שלנו.